piątek, 19 czerwca, godz. 17:00-18:00 (dla st. niestacjonarnych)
poniedziałek, 22 czerwca, godz. 12:00-13:00
W ważnych sprawach proszę o kontakt mailowy.
Konsultacje w trybie hybrydowym. Istnieje możliwość połączenia za pomocą MS Teams (należy użyć opcji "połączenia telefonicznego' - tj. ikonka słuchawki). Jeżeli odrzucę połączenie, oznacza to że rozmawiam z inną osobą. Z pewnością oddzwonię w krótkim czasie. W razie problemów technicznych proszę o kontakt mailowy w trakcie konsultacji.
Studentów studiów niestacjonarnych zapraszam w w/w terminach lub do kontaktu mailowego w celu ustalenia indywidualnego terminu konsultacji.