Sprawozdania z kinetyki_KrDUTo1011a,b

Sprawozdania z kinetyki_KrDUTo1011a,b

Napisane przez: Ostasz Lidia ()
Liczba odpowiedzi: 4

Szanowni Państwo,

wobec licznych (!) przypadków sprawozdań pisanych przez 2-3 osoby, oddawanych jako indywidualne,  proszę  o wskazanie Autora głównego danego sprawozdania, co uchroni przed konsekwencją w postaci obniżenia oceny. Dotyczy to zarówno sprawozdań pisanych na komputerze, jak i tych pisanych odręcznie na papierze (nie zawsze!) kancelaryjnym. W tym celu należy zgłosić się do Katedry jutro (środa 13.06 br.) w godz. 9-13 lub odpowiedzieć przez e-konsultacje w ramach tej dyskusji. Należy podać nazwisko Studenta oraz temat sprawozdania. Na prywatne maile nie odpowiadam,

Lidia Ostasz.

W odpowiedzi na Ostasz Lidia

Odp: Sprawozdania z kinetyki_KrDUTo1011a,b

Napisane przez: Usunięty użytkownik ()

Szanowna Pani Doktor, 

w związku z Pani powyższą wypowiedzią chciałam poinformować, iż w przypadku Magdaleny Dereń, Magdaleny Chrobak oraz Katarzyny Durłak, wspólnie opracowywałyśmy teorie i tabelki w Excelu do wszystkich sprawozdań.

Z wyrazami szacunku 

Magdalena Dereń

 

W odpowiedzi na Usunięty użytkownik

Odp: Sprawozdania z kinetyki_KrDUTo1011a,b

Napisane przez: Ostasz Lidia ()

Szanowne Panie,

przy wspólnym opracowywaniu, nie powinno się oddawać trzech sprawozdań i udawać, że są indywidualnie pisanie, 

Lidia Ostasz.

W odpowiedzi na Ostasz Lidia

Odp: Sprawozdania z kinetyki_KrDUTo1011a,b

Napisane przez: Usunięty użytkownik ()

Szanowna Pani Doktor,

W przypadku Natali Kozik oraz Ewy Śliwy sprawozdanie nr 1 było pisane razem, ponieważ Pani Doktor wyraziła na to zgodę - jako jedyne pracowałyśmy wtedy w zespole dwuosobowym. Reszta zespołów miała w składzie 3 osoby. 

Z wyrazami szacunku,

Natalia Kozik

W odpowiedzi na Usunięty użytkownik

Odp: Sprawozdania z kinetyki_KrDUTo1011a,b

Napisane przez: Ostasz Lidia ()

Szanowne Panie,

o sprawozdaniach pisanych wspólnie, za moją zgodą, ze względów organizacyjnych pamiętam i do tych sprawozdań nie mam uwag,

Lidia Ostasz.