Sprawy organizacyjne

Sprawy organizacyjne

di Kwiatkowski Łukasz -
Numero di risposte: 7

Dzień dobry!

Szanowni Państwo,

uprzejmie Was informuję, że nasze zajęcia z "Wnioskowania bayesowskiego..." - planowo odbywające się dziś (wykład 3/3) i jutro (ćwiczenia 3/3) - musiałem pilnie przenieść na kolejny weekend (z powodu pilnej i trudnej sprawy rodzinnej).

Jednocześnie informuję Państwa, że:

1) nasz dzisiejszy wykład odbędzie się w piątek 19.01.2024 - uwaga: w formie stacjonarnej - w godz. 18:30-21:00, sala B/ paw. C (w Państwa planie zajęć widnieje to jako "zwykła" rezerwacja, gdyż zasadniczo wykłady powinny się odbywać zdalnie, lecz wiem, że będą Państwo wtedy na Uczelni, a nie chciałbym powodować Państwu kłopotu z dostępem do sprzętu umożliwiającego wzięcie udziału w wykładzie w formie zdalnej);

2) nasze jutrzejsze ćwiczenia odbędą się w niedzielę 21.01.2024, w godz. 15:00-17:30, sala 121 / paw. A.

Serdecznie Państwa przepraszam za zmianę i pozdrawiam -

Łukasz Kwiatkowski


In riposta a Kwiatkowski Łukasz

Odp: Sprawy organizacyjne

di Kwiatkowski Łukasz -
Dzień dobry!
Szanowni Państwo,
na mojej e-Wizytówce znajdziecie wykaz terminów konsultacji w bieżącym tygodniu (począwszy od dnia dzisiejszego) - zapraszam!

Z pozdrowieniami -
Łukasz Kwiatkowski
In riposta a Kwiatkowski Łukasz

Odp: Sprawy organizacyjne

di Kwiatkowski Łukasz -

Szanowni Państwo,

1) Uprzejmie proszę o przestudiowanie pliku "Wyplaty gotowki - po ćw. 3 - komentarz wyników", który znajdziecie w sekcji "Ćwiczenia 2-3". W materiale tym szczegółowo omawiam wyniki empiryczne, które owszem udało nam się otrzymać w trakcie ćwiczeń, lecz nie starczyło nam już czasu na opatrzenie ich stosownymi komentarzami i interpretacjami.

2) Proszę także o wpisywanie się do terminarza zaliczeń - w arkuszu "Skład par projektowych / Terminarz zaliczeń" w sekcji "Projekt zaliczeniowy". W arkuszu widnieją obecnie dwie daty, w których mogą Państwo przystąpić do zaliczenia: sobota 10.02.2024 oraz niedziela 11.02.2024. Gdyby z jakichś przyczyn żaden z tych terminów nie był odpowiedni dla danego zespołu, wówczas proszę o pilny kontakt mailowy z propozycją alternatywnego terminu zaliczenia dla tego zespołu.

3) W razie wszelkich pytań czy wątpliwości, proszę o kontakt e-mail.

Z uprzejmymi pozdrowieniami -

Łukasz Kwiatkowski

In riposta a Kwiatkowski Łukasz

Odp: Sprawy organizacyjne

di Kwiatkowski Łukasz -
Szanowni Państwo,
najmocniej przepraszam, gdyż z powodu natłoku różnych spraw zapomniałem o naszych ustaleniach co do terminów zaliczeń - oczywiście wracamy do nich, czyli zaliczenia odbędą się 17-18.02.2024. Uprzejmie proszę o zapisanie się do terminarza.

Raz jeszcze przepraszam!

Z pozdrowieniami -
ŁK
In riposta a Kwiatkowski Łukasz

Odp: Sprawy organizacyjne

di Kwiatkowski Łukasz -
Szanowni Państwo,
uprzejmie przypominam się z moją prośbą o zapisy do terminarza zaliczeń projektów.
Z pozdrowieniami -
Łukasz Kwiatkowski
In riposta a Kwiatkowski Łukasz

Odp: Sprawy organizacyjne

di Kwiatkowski Łukasz -
Dzień dobry!
Szanowni Państwo,
osoby zainteresowane konsultacjami zapraszam na jutro (tj. piątek 16.02.2024) w godz. 18:00-19:30 - w formie zdalnej (proszę skorzystać z linku na mojej e-Wizytówce).

Uprzejmie pozdrawiam -
Łukasz Kwiatkowski
In riposta a Kwiatkowski Łukasz

Odp: Sprawy organizacyjne

di Kwiatkowski Łukasz -
Dzień dobry!
Szanowni Państwo,
uprzejmie przypominam, że przed przystąpieniem do zaliczenia projektu należy umieścić swój plik Excel na Moodle (korzystając z modułu w sekcji "Projekt zaliczeniowy").
Z pozdrowieniami -
ŁK
In riposta a Kwiatkowski Łukasz

Odp: Sprawy organizacyjne

di Kwiatkowski Łukasz -
Dzień dobry!
Szanowni Państwo,
wpisałem dziś Wasze oceny do USOS (tym osobom, które już je uzyskali) - bardzo proszę o sprawdzenie w systemie, czy wszystko się zgadza, dobrze? A w razie niezgodności czy braku wpisanej oceny, proszę o pilny kontakt mailowy.

Z uprzejmymi pozdrowieniami -
ŁK