Ćwiczenia z MSP - oceny.

Ćwiczenia z MSP - oceny.

par Kędzierski Marcin,
Nombre de réponses : 0

Szanowni Państwo,

w załączniku znajdą Państwo plik z ocenami z ćwiczeń z MSP. Proszę go dokładnie przejrzeć, gdyż wprowadziłem jeszcze kilka zmian i parę osób, które wstępnie otrzymały informację, że nie zdały, jednak dostały 3.0. 

Ostatecznie na 153 zdające osoby aż 74 nie uzyskało ocen pozytywnych (48,4%) - to rekord w mojej pięcioletniej karierze dydaktycznej, zwłaszcza mając na uwadze, że próg zaliczenia obniżyłem do 30%, a zatem poniżej poziomu przyzwoitości. Średnia ocen wyniosła 2,79 - to również niechlubny rekord.

W tym kontekście chciałbym szczególnie wyróżnić trzy osoby - Mariolę Śmietanę, Katarzynę Wyżgę oraz Krzysztofa Kosztyłę, które uzyskały wyniki na dobrym, akademickim poziomie. Gratulacje!

Osoby, które nie uzyskały zaliczenia, zapraszam na poprawę kolokwium. Termin ustali z Państwem starosta roku, Pani Anna Bochniak. Poprawa będzie miała formę testu jednokrotnego wyboru.

Kiedy będzie znana data poprawy, ustalę dodatkowy termin konsultacji na odrobienie zaległych zajęć dla tych, którzy jeszcze nie dopełnili tego obowiązku.

W razie jakichkolwiek pytań, jestem do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam,

Marcin Kędzierski

PS. Przepraszam za podanie niektórych nazwisk, ale zwyczajnie nie podali Państwo na kolokwiach swoich numerów indeksów, stąd musiałem jakoś Państwo oznaczyć.