Ważna informacja
W dniach 24.04.2026 - 10.05.2026 przebywam na urlopie z powodów osobistych. W tym czasie nie odbywają się konsultacje. Zachęcam do kontaktu mailowego. Na wszystkie wiadomości odpowiem po powrocie.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszam na konsultacje, które w semestrze letnim odbywają się:
- dla studentów stacjonarnych w poniedziałki od 10:30 do 12:00 oraz w środy od 9:45 do 11:15 w pokoju 282 w pawilonie E;
- konsultacje dla studentów niestacjonarnych odbywają się raz w miesiącu, a każdy termin jest udostępniany na e-wizytówce z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem (na platformie MS Teams);
- konsultacje dla studentów niestacjonarnych odbędą się w tym semestrze w następujących terminach:
- 27.03.2026 od godz. 15:45 do godz. 17:15 (marcowe);
- 10.04.2026 od godz. 15:45 do godz. 17:15 (kwietniowe);
- 16.05.2026 od godz. 13:00 do godz. 14:30 (majowe);
- 12.06.2026 od godz. 15:45 do godz. 17:15 (czerwcowe).
Zapraszam również do konsultacji w trybie asynchronicznym na forum konkretnego kursu, poprzez MS Teams lub e-mail (maleckik@uek.krakow.pl). Na maile staram się odpisywać w ciągu 48 h w dni robocze, proszę o cierpliwość.
W razie potrzeby istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych konsultacji (także indywidualnych) synchronicznych po wcześniejszym ustaleniu terminu z prowadzącym na MS Teams lub mailowo (maleckik@uek.krakow.pl).
Proszę (w miarę możliwości) o zgłaszanie z wyprzedzeniem chęci wzięcia udziału w konsultacjach.
Godziny konsultacji mogą incydentalnie ulegać zmianom, ze względu na różne terminy zajęć dydaktycznych, przesunięcia zajęć lub sytuacje losowe. Proszę przed zgłoszeniem się na konsultacje sprawdzić ogłoszenia na e-wizytówce. Wszystkie zmiany zostaną tutaj podane ze stosownym wyprzedzeniem.