Konsultacje w sesji letniej roku akademickiego 2024/2025 odbywają się w Budynku Głównym, sala 313 w każdy czwartek zjazdowy od godz. 10.30-11.30 oraz 15.00-16.00
Konsultacje w semestrze zimowym 2024/2025 odbywają się przy pomocy
aplikacji MS Teams.
Zapraszam w każdy poniedziałek (poza poniedziałkami wolnymi od zajęć dydaktycznych) w
godzinach 18.00-19.30 pod adresem: https://teams.microsoft.com/l/team/19%3aFz9SjXPk5mC05YZ1O3dc18EsrHftuK2zoqzePoo9yD81%40thread.tacv2/conversations?groupId=5f8e52ec-7ac5-49fd-90af-c8c4136df5cc&tenantId=dbc0e392-988f-4b49-ae4f-bd7a7a4f4f88
Celem
usprawnienia organizacji konsultacji i uniknięcia zakłóceń oraz wzajemnych
rozczarowań, proszę o wcześniejsze wysłanie maila anonsującego przybycie na konsultacje do
godziny 14.30 przed dniem w którym planują Państwo spotkanie ze mną.
Konsultacje asynchroniczne odbywają się
z wykorzystaniem poczty e-mail, bądź w serwisie e-uczelnia pod adresem: https://e-uczelnia.uek.krakow.pl/course/view.php?id=14145
Dodatkowe terminy tylko dla studentów
niestacjonarnych: pt. 15.30-nd. 20.00 - po zgłoszeniu mailowym. W
zgłoszeniu mailowym proszę o podanie imienia, nazwiska, grupy, krótką
charakterystykę sprawy oraz 3 preferowane godziny i terminy spotkania. Proszę o
wysłanie zgłoszenia najpóźniej w piątek do godz. 12.00 przed weekendem w którym
chcieliby Państwo odbyć spotkanie.
Na e-maile odpowiadam w ciągu 3 dni roboczych. Jeśli nie otrzymaliście Państwo odpowiedzi w ciągu tego czasu, to proszę o ponowienie wiadomości.
Każdą wiadomość należy uzupełnić danymi pozwalającymi na identyfikację nr grupy dziekańskiej (ze względu na fakt, że w różnych grupach są niekiedy odmienne ustalenia dot. przedmiotu / seminarium).Zgodnie z Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie nr R-0201-63/2020 z dnia 23 września 2020 roku:
1. W celu zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych oraz weryfikacji tożsamości, komunikacja z wykorzystaniem poczty elektronicznej pomiędzy studentami, pracownikami oraz innymi osobami prowadzącymi zajęcia odbywa się wyłącznie przy użyciu indywidualnie przypisanych adresów e-mail w domenie uek.krakow.pl lub student.uek.krakow.pl.
2. We wszystkich wiadomościach wysyłanych drogą mailową do pracowników UEK student ma obowiązek zamieszczać następujące dane: imię, nazwisko, numer indeksu, rok, kierunek oraz tryb studiów.
Nie odpowiadam na e-maile, które nie zawierają odpowiednich form grzecznościowych!
https://polszczyzna.pl/formy-grzecznosciowe-w-e-mailach/
https://www.wykop.pl/link/3949253/mailowanie-na-studiach-wywiad-z-prof-janem-miodkiem/