Konsultacje dla studentów studiów stacjonarnych w semestrze zimowym 2025 roku będą odbywać się w trybie synchronicznym oraz asynchronicznym w następujących terminach:
- we czwartki w godzinach 9:30-11:30 w następujących terminach: 09.04.2026 r., 07.05.2026r., 11.06.2026r.
- w poniedziałki w godzinach 14:45-17:45 w terminach określonych w trakcie zajęć, przy czym termin ten może ulec zmianie wraz z potrzebami studentów; terminy zostaną dopasowane do potrzeb i ogłaszane będą w trakcie ćwiczeń oraz na platformie Moodle, w dedykowanym miejscu dla danego kursu. Spotkania odbędą się od godziny 14:45 lub zgodnie z zapotrzebowaniem.
- kontakt możliwy jest stacjonarnie (w pokoju 203A, po uprzednim umówieniu się) oraz na platformie Teams (po informacji mailowej lub na czacie, na dedykowanym kanale Konsultacje 2025/2026) we wspomnianych wcześniej godzinach
- dodatkowo konsultacje będą odbywać się mailowo w dowolnych godzinach, przy czym wiadomość zwrotna z mojej strony zostanie wysłana do 24 godzin, poza przypadkami losowymi.
Dla studentów studiów niestacjonarnych konsultacje będą odbywać się raz w miesiącu, po ustaleniu konkretnych terminów ze studentami.
W razie dodatkowych pytań, zapraszam Państwa do kontaktu mailowego, w trakcie konsultacji, na Teamie (również na czacie) oraz w trakcie zajęć.
Pozdrawiam
Karolina Sęczkowska