Poprawa zaliczenia z Chemii I

Poprawa zaliczenia z Chemii I

de Usuario eliminado -
Número de respuestas: 3

Szanowna Pani Doktor,
Chciałam zapytać czy ktoś kontaktował się z Panią w celu ustalenie terminu poprawy zaliczenia z Chemii I? Nie mam informacji kto nie zdał z pierwszego roku i grupy powtarzającej.Osobiście pasowałby mi termin 23.02 lub 28.02.

Z wyrazami szacunku

Aleksandra Dryła

Grupa powtarzająca: KrDZTo2011a

 

En respuesta a Usuario eliminado

Odp: Poprawa zaliczenia z Chemii I

de Ostasz Lidia -

Szanowni Państwo,

jeżeli do poniedziałku 19.lutego przedstawiciel grupy studentów, którzy nie zaliczyli chemii I w pierwszym terminie, nie skontaktuje się ze mną w celu ustalenia terminu pisania kolokwium zaliczeniowego w sesji poprawkowej, termin zostanie ustalony odgórnie i podany do wiadomości w środę 21.lutego,

Lidia Ostasz.

En respuesta a Ostasz Lidia

Odp: Poprawa zaliczenia z Chemii I

de Ostasz Lidia -

Szanowni Państwo,

proponowany termin zaliczenia poprawkowego z chemii I to czwartek 1.marca ewentualnie środa 28.lutego. Dokładny termin jest uzależniony przede wszystkim od dostępności sali (lab.komp.). W poniedziałek rano skontaktuję się w  sprawie rezerwacji sali z Działem Nauczania i ustalony termin będzie widoczny w planie zajęć, dla Państwa, a także dla innych Prowadzących.

Lidia Ostasz.

En respuesta a Ostasz Lidia

Odp: Poprawa zaliczenia z Chemii I

de Ostasz Lidia -

Szanowni Państwo,

zaliczenie poprawkowe z chemii I odbędzie się w piątek  2.marca, o godz. 8.00 w paw.A, lab.komp.115. Jeżeli ktoś z Państwa nie jest zapisany na kurs "Chemia I", proszę aby to zrobił przed ustalonym terminem zaliczenia,

Lidia Ostasz.