Na święta Bożego Narodzenia

Na święta Bożego Narodzenia

Napisane przez: Kędzierski Marcin ()
Liczba odpowiedzi: 0

Szanowni Państwo,

z racji mojej nieobecności na ostatnich zajęciach, przesyłam Państwa ustalenia co do dalszych zajęć. Na pierwszych zajęciach po świętach kończymy Państwa prezentacje i porozmawiamy sobie o prognozach na 2014 rok. Wtedy też ustalimy termin odrobienia zajęć z ostatniego czwartku.

Po drugie - na moodlu w folderze "Innovation economics" (Temat 3) mają Państwo skan książki, o której mówiłem. Państwa zadaniem jest podzielenie się 11 rozdziałami (zatem niektóre osoby będą same, a inne - w dwójkach; proszę uwzględnić długość rozdziałów - jest kilka krótszych, te niech trafią do "singli") oraz przygotowanie pisemnego streszczenia, którego należy przesłać do końca semestru.

Po trzecie, korzystając z okazji, chciałbym złożyć Państwu życzenia z okazji zbliżających się świąt. Zatem - wszystkim chrześcijanom, zarówno katolikom, jak i prawosławnym, życzę Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, które niech staną się dla Państwa czasem odkrywania Tajemnicy Wcielenia Boga. Wszystkim niewierzącym oraz przedstawicielom innych wyznań życzę dobrego odpoczynku w rodzinnym gronie i nabrania sił do wyzwań w nowym roku. A wszystkim na ten 2014 rok życzę zdrowia, szczęścia i Polski sprawiedliwej.

Serdecznie pozdrawiam,

Marcin Kędzierski