Piotr Stamper KrDUTo2112Za Kinetyka kwalimetryczna

Piotr Stamper KrDUTo2112Za Kinetyka kwalimetryczna

de Usuario eliminado -
Número de respuestas: 3
Dzień dobry,

Piszę w sprawie sprawozdań z Kinetyki. Właśnie otrzymałem informację, że nie oddałem wymaganej ilości sprawozdań. Których z moich sprawozdań brakuje do zaliczenia?

Osobiście pisałem wszystkie 4. Moje sprawozdania 2 oraz 3 dostarczyłem na Sienkiewicza i zostawiłem na portierni jeszcze w marcu, Pani na portierni powiedziała, że zaniesie je do gabinetu pani Profesor Pietruszki. Widziałem jak sprawozdania zostały odłożone na biurko w gabinecie w przeźroczystej zakładce, z kartą zaadresowaną do Pani Profesor Pietruszki. Sprawozdanie 4 było grupowe i zostało przeze mnie przygotowane z koleżankami z grupy (między innymi Agnieszką Kuś). Sprawozdanie 1, które także robiliśmy w grupie dostarczył mój kolega Mateusz Sękara, napisaliśmy go razem, tak jak wykonywaliśmy ćwiczenie.

Z poważaniem,

Piotr Stamper

En respuesta a Usuario eliminado

Odp: Piotr Stamper KrDUTo2112Za Kinetyka kwalimetryczna

de Ostasz Lidia -
Mogę Pana zapewnić, że wszystkie sprawozdania były skrupulatnie sprawdzone. Przekażę Pani Profesor informację o brakujących tudzież zagubionych sprawozdaniach. Jednak co do sprawozdań pisanych przez zespół, to wyjaśniam, że osoby dopisane nie zostały uwzględnione. Takie były zasady ustalone na ćwiczeniach. W tej sprawie proszę kontaktować się z Panią Profesor.
Lidia Ostasz.
En respuesta a Ostasz Lidia

Odp: Piotr Stamper KrDUTo2112Za Kinetyka kwalimetryczna

de Usuario eliminado -

Nikt z nas nie był "dopisany". Ćwiczenia wykonywaliśmy w dwójkach i trójkach, tak też wykonaliśmy sprawozdania. Poza tym inne osoby robiące sprawozdania w grupach zaliczenie uzyskały.

Także bardzo uprzejmie proszę sprawdzić sprawozdania jeszcze raz. Nie jestem w stanie jutro dojechać do katedry.

Monika Stańko

En respuesta a Usuario eliminado

Odp: Piotr Stamper KrDUTo2112Za Kinetyka kwalimetryczna

de Ostasz Lidia -

Szanowni Państwo,

sprawozdania zostały skrupulatnie sprawdzone, o tym już pisałam. Zasady pisania sprawozdań ustalała Pani Profesor - Studenci piszą sprawozdania indywidualnie!. Grupa 2112,  jak się okazuje, ustaliła swoje zasady.

Wyjaśniam ponownie, że sprawozdania pisane przez więcej niż jednego Studenta, nie zostały zaliczone! Studenci, którzy pozwoli sobie na jedno sprawozdanie zespołowe, potraktowane jako jego brak, mają obniżoną ocenę. Ta kwestia została już wyjaśniona. Brak 2-3 sprawozdań albo 2 sprawozdania zespołowe, oznacza brak zaliczenia. W efekcie ponownego skrupulatnego  sprawdzania okazało się, że dwa sprawozdania "zespołowe" zostały oddane także przez Studentów: 168096, 168153.

Informuję, że w poniedziałek wpisuję zaliczenia i nie będę prowadziła dyskusji na temat sprawozdań. 

Lidia Ostasz.