Dzień dobry,
Ze względu na jutrzejsze zajęcia w formie zdalnej, chcę poinformować, że również konsultacje odbędą sie zdalnie na Teams, kod dostępu podany jest
na wizytówce. zevikb3
osoby zapisane na konsultacje mogą zaliczać lekturę jutro zdalnie lub 4 maja również w godz.11.30.-13.00 na uczelni.
Pozdrawiam
Maria Sroka-Ozimek

