Ważny komunikat ws próśb dotyczących ponownego otwarcia testów

Ważny komunikat ws próśb dotyczących ponownego otwarcia testów

di Prusak Anna -
Numero di risposte: 0

Szanowni Państwo,

w związku z licznymi prośbami o ponowne, indywidualne otwarcie quizów, testów i zadań ze strony osób, które nie zdążyły ich wykonać w ramach ćwiczeń (mimo, iż było na to dużo czasu, co najmniej 5-7 dni), informuję, że od dzisiaj nie odpowiadam na tego typu maile. 

Było to podkreślane na początku każdych zajęć, iż po to daję tak długi czas (nie tyle, ile trwają ćwiczenia - czyli 2 godziny, ale dodatkowych kilka dni na ich uzupełnienie!), żeby każdy z Państwa miał szansę na wykonanie zadania, na wypadek problemów technicznych związanych z dostępem do sieci, czy innych, np. z pracą zawodową. 

Jeśli jednak ktoś nie był w stanie wykonać zadań w ciągu tygodnia, mogę równie dobrze uznać, że nie zależy mu na ocenie z przedmiotu. Pomijam tu naprawdę rzadkie przypadki dłuższej choroby czy też problemów technicznych, które zostały mi zgłoszone od razu.

Proszę zatem, o ZBIOROWE zgłoszenie mi takich osób (przez jedną, wybraną osobę, np. starostę) w ramach każdej grupy. Wyznaczę wówczas jedną godzinę (niezależnie od ilości zaległych ćwiczeń), w wybranym przeze mnie dniu, na ewentualne dokończenie testów i zadań. 

Prośby o wyznaczenie innego dnia / innej godziny nie będą uwzględniane (też już takie miałam). 

Od dnia dzisiejszego (29.04.2021) nie odpowiadam na indywidualne maile w tej kwestii, będę natomiast odsyłać do tego komunikatu.

Pozdrawiam,

Anna Prusak