Odwołanie zajęć tenisa dla dzieci w dniach 29.02, 7.03 i 14.03

Odwołanie zajęć tenisa dla dzieci w dniach 29.02, 7.03 i 14.03

di Walankiewicz Leszek -
Numero di risposte: 1

Szanowni Państwo,

W związku z lakoniczną ,przesłaną w ostatniej chwili informacją od kierownika SWFiS A. Pagacza cytuję: ”W najbliższą sobotę od godziny 10 do 14 jest zajęty sektor A.
Ze względu na rangę wydarzenia oraz obecność Pana Rektora na wręczaniu dyplomów szkoły KSB proszę o odwołanie zajęć”

z przykrością zmuszony jestem odwołać zajęcia w dniu 29.02.2020 oraz następne 7 i 14 marca.

Brak dotrzymywania terminów zarezerwowanych na zajęcia tenisowe przez Kierownictwo Studium ( sprzedaż hali podmiotom zewnętrznym w zajętych terminach 7.03 i 14.03 ) budzi sprzeciw i wymaga zajęcia stanowiska w dyskusji co do dalszej współpracy oraz wyjaśnienia przyczyn całego zamieszania.

Na dzień dzisiejszy nie otrzymałem w zamian propozycji trzech nowych terminów zajęć.

Oczekując na Państwa uwagi

Pozdrawiam

Leszek Walankiewicz


In riposta a Walankiewicz Leszek

Odp: Odwołanie zajęć tenisa dla dzieci w dniach 29.02, 7.03 i 14.03

di Powroźnik Aneta -
Szanowni Państwo,
wyraziłam już moje niezrozumienie dla decyzji kierownictwa Studium.
Po otrzymaniu maila od pana Kierownika Artura Pagacza informującego mnie (tylko ja z pośród wszstkich rodziców otrzymałam to wytłumaczenie) o przyczynach kolejnej anulacji terminu zajęć nauki gry w tenisa dla naszych dzieci.
Poniżej mail pana Kierownika i moja odpowiedź:
Dzień Dobry Pani Aneto,
Zgodnie z sugestą Leszka Walankiweicza przekazuję informację o odwołani zajęć 29 lutego.
Pragnę nadmienić ,że w oficjalnym kalendarzu dostępnym dla każdego pracownika SWFiS informacja o odwoniu zajęć z tenisa ziemnego dla Dzieci Pracowników jest dostępna od dnia 5 grudnia 2019 (dotyczy odwołania zajęć 29 lutego), a 13 marca jeszcze w listopadzie 2019r.
W przypadku wnoszenia skargi proszę o zapoznanie się z pismami  udzielonej zgody na przeprowadzenie wydarzeń na hali sportowej w Kancelari Pani Rekrtor Filek

Pozdeawiam Artur Pagacz

Moja odpowiedź:

Szanowny Panie Kierowniku,
dziękuję za informację, chociaż zupełnie nie rozumiem dlaczego akurat ja tą informację otrzymuję, z grupy wszytych zainteresowanych rodziców.
Efekt Państwa działań jest taki, że moi synowie zrezygnowali z nauki gry. Trening, który odbywa się raz na 3 miesiące to "śmiech na sali", strata czasu i moich pieniędzy (niestety).
Uczelnia/osoby decyzyjne na Uczelni nie doceniają roli tego typu inicjatyw. Od czterech lat, kiedy to angażowałam się w organizację zajęć dla dzieci, spotykałam się jedynie z oporem, niechęcią i przeciwdziałaniem.

Natomiast sformułowanie: w przypadku wnoszenia skargi proszę o zapoznanie się z pismami  udzielonej zgody na przeprowadzenie wydarzeń na hali sportowej wywołało u mnie jedynie śmiech.

Doskonale wiem na jakich zasadach udzielane są zgody przez rektorów: pismo - dobre uzasadnienie - zgoda jest. Natomiast pytanie brzmi: kto jest od tego żeby kontrolować dotychczasowe zobowiązania terminowe? Jak się te zgody mają do ustaleń terminów (w których brałam udział) we wrześniu 2019 r. (już wówczas ustalono jedynie 20 spotkań w roku) :-(. Dlaczego te zajęcia nie są oznaczone w Kalendarzu imprez UEK (tak aby wskazać że hala w soboty jest zajęta przez szkole tenisa w wyznaczonych terminach).

Proszę te tłumaczenia przekazać pozostałym rodzicom.

Z poważaniem Aneta Powroźnik