Konsultacje w semestrze letnim 2025/26 będą realizowane stacjonarnie oraz przy pomocy platformy Teams w czwartki w godzinach 09:45-11:15. W przypadku konieczności konsultacji w innym terminie uprzejmie proszę o wcześniejszy kontakt mailowy.
Uwaga! dyżur 26 lutego został odwołany ze względu na udział w obronie rozprawy doktorskiej na UW. W pilnych sprawach proszę o kontakt via Teams lub drogą mailową!.
Dyżur dla seminarzystów poniedziałek 16:00-17:30 - online
W sprawach pilnych i wymagających dyskrecji zapraszam do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej – sanakk@uek.krakow.pl.
In urgent matters and matters requiring discretion, please contact me by e-mail - sanakk@uek.krakow.pl.
Komunikacja pomiędzy studentami a prowadzącym zajęcia odbywa się wyłącznie przy użyciu poczty elektronicznej w domenie uek.krakow.pl lub student.uek.krakow.pl oraz na platformach Microsoft Teams i Moodle.
Communication between students and the instructor occurs only via e-mail in the domain uek.krakow.pl or student.uek.krakow.pl and on Microsoft Teams and Moodle platforms.