Uwaga, egzamin poprawkowy dla wszystkich kierunków odbędzie się w formie pisemnej w dniu 4.09 o godz. 15.45 w sali 2 w pawilonie S.
Wyjątkiem są osoby, które w lipcu br. mają obronę prac licencjackich. Po uprzednim umówieniu się, osoby te mogą podejść do egzaminu ustnie na moich lipcowych konsultacjach.
Kto z ważnych, uzasadnionych powodów nie może pojawić się na poprawce 4.09, jest proszony o kontakt mailowy w dniach 30.08-2.09.