Wpis zaliczeń z FIZYKI odbywać się będzie w dwóch terminach:
16.06 (wtorek) 11:00-14:00
18.06 (czwartek) 14:30-16:30
Wpisy będą prowadzone w pawilonie Ustronie w sali 002 lub 007