wtorki 10:00 - 11:30 Rakowicka 16
środy 15:00-16:30 Rakowicka 16
16.06 zapraszam miedzy 14:30 a 17:30
Od 17.06 przebywam na delegacji: konsultacje na teamsach. Prosze dzwonic :)
BĘDZIE MI ŁATWIEJ, JEŚLI NAPISZESZ MAILA PRZED PRZYJŚCIEM Z CZYM DO MNIE PRZYCHODZISZ :)
Termin nie pasuję? Napisz maila.
Chcesz zapytać o praktyki zawodowe? Przeczytaj najpierw informacje na kursie na moodlu.
Chcesz poprawić ocenę? Okej! Napisz maila.
Chcesz porozmawiać o swoich studiach? Okej, wybierz czy online czy stacjonarnie i przyjdź :)!