Схема розділу

    • KONSULTACJE W SEMESTRZE LETNIM

      konsultacje stacjonarne (Budynek Główny, p. 325 lub sekretariat Katedry p. 304):

      wtorki, godz. 18:15 - 19:45, (UWAGA! W dniu 12-05-2026 /wtorek/ z powodu zmiany planu zajęć konsultacje odbędą się w godzinach 17:00-18:30 - przepraszam za ewentualne utrudnienia. W razie potrzeby proszę o mail - zorganizujemy konsultacje zdalne);

      czwartki, godz. 18:15 - 19:45 (UWAGA!!z powodu Juwenaliów i zmiany formy zajęć na zdalną - konsultacje odbędą się w formule zdalnej) 

      Z ważnych powodów konsultacje mogą zostać skrócone - proszę więc przychodzić na początek konsultacji. 

      Krótkie sprawy można sygnalizować po moich zajęciach, ale NIE między zajęciami - potrzebuję trochę oddechu. Istnieje możliwość umówienia się na konsultacje zdalne (MS Teams) - proszę przesłać maila z kilkudniowym wyprzedzeniem z propozycją terminu (z wyłączeniem godzin wczesnoporannych).

      Studia niestacjonarne - jestem do Państwa dyspozycji po każdych zajęciach (sprawy krótkie) oraz na umawianych każdorazowo konsultacjach zdalnych (MS Teams).

    • Konsultacje zdalne:
      • możliwość umówienia się po każdych zajęciach na konsultacje zdalne
      • konsultacje indywidualne w razie potrzeby - proszę o maila ze wskazaniem propozycji kilku terminow dogodnych dla zainteresowanej osoby (z wyłączeniem godzin wczesnoporannych), w odpowiedzi prześlę link
      • asynchroniczne - konsultacje na forum konkretnego kursu lub w dedykowanym kursie "e-Konsultacje" (Moodle) lub e-mail.